KURUMSAL YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Kurumsal yabancı dil eğitimlerimiz, şirketlerin yöneticileri ve çalışanlarına yönelik hazırlanan, şirketlerin istediği gün ve saatlerde, kurumların kendi bünyelerinde organize ettiğimiz, iletişim becerisi yüksek, grup çalışmalarında tecrübeli ve profesyonel öğretmenlerimizle birlikte yürüttüğümüz programlardır.

Kurumsal eğitimlerimiz tüm yabancı dillerde Türk ve yabancı öğretmen alternatiflerimizle gerçekleştirilmektedir.
Eğitimlerin planı tamamen sizin istek ve beklentilerinize özel olarak hazırlanmaktadır. İlk olarak yapılan seviye tespit sınavından sonra, gruplar belirlenmekte ve her bir grup için en uygun eğitmenler sağlanmaktadır. Eğitim süreci boyunca periyodik aralıklarla yapılan sınavlar ile de katılımcıların gelişimleri raporlanmakta ve bu değerlendirmeler ilgili birimlere sunulmaktadır.

Kurumsal eğitim çalışması yürüttüğümüz şirketlerden bazıları: LG, Pepsi, Vestel, Volswagen, Doğuş Holding, Havaş, Garanti Bankası, Toyota, Embil İlaç, SK Planet, Telpa, Koray İnşaat, Boğaziçi Bilgisayar, Akın Tekstil, Saydam Tekstil, Aegon Emeklilik, Varta Pilleri, Mayoral, Metinvest, Karat Güç, Semtech...

İlgilendiğiniz yabancı dil için aşağıdaki formu bize iletirseniz danışmanlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

EĞİTİM TALEP FORMU