ONLINE/BİREBİR/GRUP İSPANYOLCA DERSLERİ

İspanyolca eğitimi almaya karar verdiğinizde, sizin için en verimli olacak seçeneğe eğitim danışmanımızla yapacağınız görüşmeden sonra karar verebilirsiniz. Size özel teklifimizi ücretsiz deneme dersinden sonra almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ?

 *Öncelikle eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olan öğretmenimizi size yönlendiriyoruz.

 *Öğretmeninizle ister online ister yüz yüze olarak tanışıyor, ücretsiz bir deneme dersi yapıyorsunuz. Aklınızdaki tüm soruları kendisiyle ve danışmanımızla paylaşıyor ve bu görüşmeden sonra eğitiminizle ilgili kararınızı veriyorsunuz. 

 *Ders programını size uygun yere, gün  ve saatlere, istek ve ihtiyacınıza göre düzenleyebiliyorsunuz.

 Örneğin haftada 1 gün 1 saat ya da 2 gün 1 buçuk saat şeklinde bir program yapabilirsiniz. 

 *Eğitiminiz devam ettiği sürece, çalışmalarınızı düzenli olarak takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en verimli eğitim sürecini sağlıyoruz. 

BİREBİR DERS Mİ GRUP DERSİ Mİ?

Dilerseniz birebir derslerle İspanyolca öğrenebilir, mevcut dil seviyenizi geliştirebilir ya da grup derslerine katılarak 3-4 kişiden ve sizin seviyenizdeki öğrencilerden oluşan online grup derslerine katılabilirsiniz. Her ikisi için de ücretsiz bir deneme dersinden sonra karar verebilirsiniz. 

ÖĞRETMENLERİMİZ

 Online İspanyolca dersi ve birebir özel İspanyolca ders veren öğretmenlerimizin tamamı alanlarında uzman, deneyimli ve profesyonel öğretmenlerdir. Derse başlamadan önce birkaç öğretmenle tanışabilir, kararınızı sonra verebilirsiniz.

ÜCRETLER

Ders ücretleri eğitim süresine, haftalık ders saatine, dersin yapılacağı yere göre değişmektedir. 

Size özel teklifimizi ücretsiz deneme dersinden sonra almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.

NEDEN İSPANYOLCA?

İspanyolca dünya çapında İngilizce ve Çinceden sonra en çok konuşulan dildir. İspanya’da ve Latin Amerika’da  yaklaşık 650 milyon kişi İspanyolca konuşur. Amerika Birleşik Devletleri’nde de İngilizceden sonra en çok konuşulan dildir, bazı eyaletlerde neredeyse İngilizce kadar yaygındır.

İspanyolcada ülkeler arası aksan farkları vardır ama bu fark anlaşmayı etkileyecek düzeyde değildir.

İspanyolca Türkiye’de son yıllarda popüler bir yabancı dil haline gelmiştir.   Hem İspanya’yla olan iş bağlantılarının artması hem de Latin kültürünün dünya üzerindeki etkisiyle İspanyolca Türkiye’de de önemli bir kültür ve ticaret dili haline gelmiştir

İspanyolca Türkiye’de artık bazı ilköğretim okullarında ikinci yabancı dil olarak öğretilmektedir.

Üniversitelerde de seçmeli ders olarak öğrenilebilir.

İspanyolca öğrenmek için diğer alternatifse özel derstir. Türk, İspanyol ya da Latin Amerikalı öğretmenlerden öğrenilebilir, önemli olan öğretme kabiliyeti yüksek bir öğretmenle çalışmaktır. Yaklaşık yüz saat eğitim sonunda günlük konuşmaları yapacak kadar bilgiye sahip olunur.

Türk ve İspanyol öğretmenler ile İspanyolca özel ders çalışmalarımız İstanbul'un her bölgesinde ve şimdi online olarak evinizde.