KONUŞMA KULÜBÜMÜZE BUYURUN!

Hafta içi ve Hafta Sonu Konuşma Kulübümüz Başladı

Siz de hangi gün ve saatlerde uygun olduğunuzu bizimle paylaşın, hemen yerinizi ayıralım!

Haftada bir gün ve günde iki saat sürecek olan çalışma, yabancı bir öğretmenimiz eşliğinde, aylık 8 saatlik ücret 250 TL'dir. 

Bilgi için hemen TALEP FORMU'nu iletebilirsiniz.

İngilizce eğitimi için bize başvuran öğrencilerimizin çoğundan aynı sözleri duyuyoruz:

“Anlıyorum ama Konuşamıyorum!”

Özel ders hizmeti olarak sunduğumuz birebir eğitimlerin yanı sıra artık konuşma sınıflarımızla öğrencilerimize İngilizce pratiği yapabilecekleri rahat ve farklı bir eğitim alternatifi sunuyoruz.

Konuşma sınıflarımızın verimliliği için dikkate aldığımız ilk şey öğrencilerin seviyelerinin aynı olmasıdır. Bunun yanı sıra öğrencilerin ilgi alanları, meslekleri ve İngilizce konuşmaya hangi alanlarda ihtiyaç duyduklarını da sınıfları oluşturulurken göz önünde bulunduruyoruz.

Böylece konuşma sınıfımızdaki herkes, kendisiyle benzer seviyedeki diğer katılımcılarla ve öğretmenlerle rahatça konuşma fırsatı yakalarken, iş yaşamında, sosyal çevresinde ya da yurt dışı yolculuklarında İngilizcesini daha efektif kullanıyor.

İngilizce konuşmaya ihtiyacı olanlar üniversite öğrencileri, çokuluslu şirketlerde çalışan kişiler, çeşitli sektörlerden yabancı partner ve müşterilerle iletişimde bulunanlar, yabancı ülkelerle ticari faaliyetleri olan meslek sahipleri, her kademeden yöneticiler olabildiği gibi sadece yurt dışı gezilerinde kullanmak üzere ihtiyaç duyan kişiler de olabiliyor.

Konuşma gruplarımızı organize ederken katılımcıların ihtiyaçlarını da göz önünde  bulunduruyoruz. Özellikle iş hayatında İngilizce sunumlar, toplantılar, telefon görüşmeleri yapan kişiler için İş İngilizcesinde deneyimli öğretmenlerimiz eğitim vermektedir. 

    

  Neler Yapıyoruz?    

  • Konuşma Kulübüne katılmak isteyen öğrencilerimizin önce konuşma seviyelerini tespit ediyoruz.
  • Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre gruplara ayırıyoruz.
  • Gelişim raporlarını her ay sonunda kendilerine  e-posta yoluyla iletiyoruz.
  • Eğitim süreci boyunca öğrencilerimizin istek ve beklentilerini memnuniyet anketleriyle takip ediyoruz.
  • Eğitim sonrasında da öğrencilerimize İngilizcelerini geliştirmeleri için destek vermeye devam ediyoruz.

Konuşma Kulübü Eğitmenlerimiz

                           

Anadili İngilizce olan öğretmenlerimizin tamamı iletişim becerileri yüksek, uzun süredir grup eğitimleri veren, sertifikalı, alanlarında uzman ve profesyonel eğitmenlerdir.

Daha önce bizden eğitim alan ya da hala eğitime devam eden öğrencilerimizin bizimle ilgili fikirlerini Referanslarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.

Konuşma kulübümüze katılmadan önce bizi Beşiktaş’taki ofisimizde ziyaret ederek danışman ve öğretmeninizle tanışma imkanınız bulunmaktadır.                                                                                                          

 Artık “Hem Anlıyorum Hem Konuşuyorum!” Demek İstiyorsanız Hemen Bize Ulaşın!

0212 327 47 57 & 0212 258 90 90