ONLINE/BİREBİR/GRUP FRANSIZCA DERSLERİ

Fransızca eğitimi almaya karar verdiğinizde, sizin için en verimli olacak seçeneğe eğitim danışmanımızla yapacağınız görüşmeden sonra karar verebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ?

*Öncelikle eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olan öğretmenimizi size yönlendiriyoruz.

*Öğretmeninizle ister online ister yüz yüze olarak tanışıyor, ücretsiz bir deneme dersi yapıyorsunuz. Aklınızdaki tüm soruları kendisiyle ve danışmanımızla paylaşıyor ve bu görüşmeden sonra eğitiminizle ilgili kararınızı veriyorsunuz. 

*Ders programını size uygun yere, gün  ve saatlere, istek ve ihtiyacınıza göre düzenleyebiliyorsunuz.

Örneğin haftada 1 gün 1 saat ya da 2 gün 1 buçuk saat şeklinde bir program yapabilirsiniz. 

*Eğitiminiz devam ettiği sürece, çalışmalarınızı düzenli olarak takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en verimli eğitim sürecini sağlıyoruz. 

BİREBİR DERS Mİ GRUP DERSİ Mİ?

Dilerseniz birebir derslerle Fransızca öğrenebilir, mevcut dil seviyenizi geliştirebilir ya da grup derslerine katılarak 3-4 kişiden ve sizin seviyenizdeki öğrencilerden oluşan online grup derslerine katılabilirsiniz. Her ikisi için de ücretsiz bir deneme dersinden sonra karar verebilirsiniz. 

ÖĞRETMENLERİMİZ

Online Fransızca dersi ve birebir özel Fransızca ders veren öğretmenlerimizin tamamı alanlarında uzman, deneyimli ve profesyonel öğretmenlerdir. Derse başlamadan önce birkaç öğretmenle tanışabilir, kararınızı sonra verebilirsiniz.

ÜCRETLER

Ders ücretleri eğitim süresine, haftalık ders saatine, dersin yapılacağı yere göre değişmektedir. 

Size özel teklifimizi ücretsiz deneme dersinden sonra almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.

NEDEN FRANSIZCA?

Fransızca dünyada yaklaşık 200 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Fransa’dan başka, Belçika, Kanada, İsviçre, Lüksemburg ve Afrika’da konuşulur.

Fransızca Hint-Avrupa dil ailesinden olup, Türkiye’de de son yıllarda popüler yabancı dillerden biri haline gelmiştir.

Diplomaside ellili yıllara kadar Fransızca uluslararası iletişim diliydi, günümüzde de bu etki birçok dilde Fransızca kelimelerin bulunmasından anlaşılmaktadır.

Fransızca internette İngilizce’den sonra en çok kullanılan dildir. Moda, sanat, edebiyat, mimari, tarih, hukuk gibi konularda da oldukça geçerli bir dildir. Tabii bunda oldukça geniş bir coğrafyada kullanılıyor olması da etkilidir.

Türkiye’de Fransızca eğitim veren çok sayıda okulun var olması ve Fransız ortaklı şirketlerde çalışan kişilerin ihtiyaçları da Fransızca öğrenmek isteyen kişi sayısında artışa neden olmuştur.

Fransa çok sayıda turistin de  ziyaret ettiği bir ülkedir, eğer turist olarak da gidiyorsanız İngilizce’nin yanı sıra Fransızca da konuşuyor olmanız sizin için avantaj olacaktır.